شنبه , فروردین ۹ ۱۳۹۹
صفحه اصلی / مقالات / سریال / سریال ارباب حلقه ها چطور دیدنی تر خواهد شد
Amazons-Lord-of-the-Rings-Series

سریال ارباب حلقه ها چطور دیدنی تر خواهد شد

سریال تلویزیونی ارباب حلقه‌ها از سوی کمپانی آمازون در حال ساخت است و در مراحل ابتدایی قرار دارد.سریال ارباب حلقه ها قرار است پروژه عظیمی باشد و چندین سال است که در مرکز توجه این شرکت قرار گرفته است. این سریال قطعا مخاطبان و دنبال کننده‌های جدیدی را برای این سرویس استریم به وجود خواهد آورد؛ مخصوصا اگر با موفقیت همراه شود.به نوعی کمپانی آمازون با تولید این پروژه بزرگ به مقابله با سریال های تولیدی شبکه نتفلیکس می رود.

تیم سازنده این سریال چند ماه پیش اعلام شده بود و چندی پیش هم لیست نهایی گروه بازیگران آن مشخص شد و این سریال برای فصل دوم هم تمدید شد. با جلو‌تر رفتن و نزدیک‌ تر شدن به تاریخ انتشار این سریال (۲۰۲۱) مخاطبان تمایل دارند، تمامی مواردی که در نسخه سینمایی، آن‌ها را هیجان زده کرده است دوباره ببینند و مواردی که ممکن است باعث ضعف سریال شود را کمتر ببینند. به همین خاطر سایت اسکرین رنت لیستی از موارد مورد علاقه و مواردی که ممکن است استقبال از این سریال را تحت تاثیر قرار دهد، معرفی کرده است.

hobbits-the-lord-of-the-rings

هابیت‌ها

هابیت‌ها تمرکز اصلی داستان فیلم‌های سه گانه ‌ای بودند که به کارگردانی پیتر جکسون ساخته شدند. قهرمان‌های شگفت انگیزی مثل بیلبو و فرودو بگینز را در بین هابیت‌ها شاهد بودیم، هرچند که در رمان های ارباب حلقه ها به این موضوع بیشتر اشاره شده بود اما دیگر در این موضوع افراط شده است. اگرچه مطمئنا شاهد چند هابیت در سریال جدید ارباب حلقه ها خواهیم بود، اما مخاطبان امیدوارند که از شخصیت‌های اصلی نباشد.

Lord-of-the-Rings-Locations-You-Cant-Miss-in-New-Zealand

طبیعت نیوزیلند

به نظر می‌رسد هواداران این فیلم سینمایی تمایل زیادی برای ساختن این سریال در کشور نیوزیلند دارند. لوکیشن‌های شگفت انگیزی در این مکان وجود دارد که با انتشار فیلم سینمایی ارباب حلقه‌ها این مکان به منظره‌های گردشگری تبدیل شدند و به نوعی این کشور به خاطر حضور «ارباب حلقه ها» معروف شد. برای به وجود آوردن حس دوباره فیلم سینمایی، تیم سازنده سریال دوباره به این کشور خواهند رفت تا سرزمین میانه را دوباره خلق کنند.

The-Lord-of-the-Rings_-The-Fellowship-of-the-Ring

سفر‌های طولانی مدت

هر فیلم سینمایی از این دنیا با ماجراجویی‌هایی همراه بوده است و ماجراجویی هم سفر‌های گسترده‌ای را نیازمند است. این فیلم هم به یک فیلم ماجراجویی تبدیل شده بود که شخصیت‌های آن به طور مرتب از نقطه الف به نقطه ب می‌رفتند. هواداران ارباب حلقه‌ها امیدوارند که سریال تلویزیونی متفاوت از این باشد؛ چرا که نمی خواهند شخصیت‌ها هر قسمت در یک دنیای دیگر باشند.

THE-LORD-OF-THE-RINGS-_-THE-HOBBIT-MOVIE-POSTER-DARK-MAP-OF-MIDDLE-EARTH

دنیای سرزمین میانه

دنیایی که تالکین از سرزمین میانه خلق کرده است، بدون شک یکی از بهترین سرزمین هاست. داستان‌ها و گونه‌هایی که از کتاب‌های نوشته شده توسط تالکین اقتباس می‌شود، بی نظیر هستند و شاید عده زیادی بی صبرانه منتظر این مکان‌های فانتزی با شخصیت‌های فانتزی‌تر باشند. تمامی شخصیت‌های این فیلم محبوب هستند و مخاطب منتظر بازگشت آن‌هاست.

Game-of-Thrones

بازی تاج و تخت

به نظر می‌رسد مخاطبان نمی‌خواهند سرزمین‌های یخی را در سریال ارباب حلقه‌ها تجربه کنند. با این حال که این سریال فانتزی موفق بود، اما عدم تمایل هوادارن ارباب حلقه‌ها برای دیدن سریالی مشابه «بازی تاح و تخت» مشهود است. آن‌ها بیشتر علاقه دارند که این پروژه کاملا مسیری جدا از بازی تاج و تخت و وابسته‌تر به آثار تالکین داشته باشد.

the-king-of-the-rings-

سائرون

سائرون یکی از سهمگین‌ترین شخصیت‌های شرور هم در ادبیات تالکین و هم در فیلم سینمایی است. طراحی شخصیت، انگیزه‌ها و استعداد‌های شیطانی او را به یک شخصیت مهم تبدیل کرده؛ اگرچه ارتش او یکی از نفرت انگیز‌ترین موارد این فیلم است. زمانی که این داستان روایت می‌شود نشان می‌دهد که باید شاهد ظهور این شخصیت باشیم که بسیار هیجان انگیز است.

the-king-of-the-rings-

نبرد‌های بزرگ

یکی از شگفت انگیز‌ترین موارد سری فیلم‌های ارباب حلقه ها، جدا از روایتگری مناسب، جنگ‌های آن است که در مقیاس‌های بزرگ روی می‌دهد. می توان گفت هیچ سکانس مبارزه‌ای را همانند آن چیزی که در سه گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت دیده ایم، نمی‌توان پیدا کرد. به همین خاطر تمایل زیادی برای دیدن دوباره این هوشمندی در سکانس‌های اکشن احساس می‌شود.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

این مطالب را نیز ببینید!

The best animations of the last decade

بهترین انیمیشن های دهه ی اخیر

با ورود به سال ۲۰۲۰ و تمام شدن یک دهه ی دیگر در سینما , …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *